Series
Ratings
37
Incomplete LifeRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0