Titles you rated
DopeRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
House at the End of the StreetRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Dead ZoneRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
The Frozen GroundRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 3.5