Series
Ratings
96
Smile AgainRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- I Need a FairyRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5