Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5
BedazzledRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5- Bank of SeoulRated ★ 2.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.5
AmsterdamRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
America: The Motion PictureRated ★ 4.5