Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0