Series
Ratings
21
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Running PointRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Hilda Season 3Rated ★ 3.5
HildaRated ★ 4.5
HildaRated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0