Movies
Ratings
111
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
1944Rated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Deep TrapRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0