Movies
Ratings
33
MarathonRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0