Titles you rated
ChiikawaRated ★ 4.5
Tougen AnkiRated ★ 0.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0
Geek GirlRated ★ 1.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 0.5- 신들린 연애Rated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 1.0