Movies
Ratings
96
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Enemies In-LawRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Mean Girls 2Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 2.5- Doraemon the Movie: Nobita's Secret Gadget MuseumRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0