Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 2.0
TakenRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0