Movies
Ratings
16
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0