Titles you rated
The ThievesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0