Titles you rated
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0