Movies
Ratings
862
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5