Movies
Ratings
18
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0