Movies
Ratings
38
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0