Movies
Ratings
19
Cries and WhispersRated ★ 1.5
ArgoRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 1.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Belle & SebastianRated ★ 2.0
The Princess and the PilotRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 1.5
Santa BarbaraRated ★ 1.5
True LiesRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.0- Wonderful Adventures of NilsRated ★ 3.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.5