Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.5
Officer of the YearRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0