Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 2.5