Series
Ratings
240
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
WellmaniaRated ★ 3.5
CrashingRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.0- DerekRated ★ 3.5