Movies
Ratings
867
Hidden FaceRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 2.5
The CanalRated ★ 5.0
The UncleRated ★ 2.5
MethodRated ★ 2.5
The Taking of Deborah LoganRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 5.0
A Whisker AwayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 3.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
The DarkRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 4.0