Series
Ratings
13
You Season 4Rated ★ 5.0
You Season 3Rated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
ChambersRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0