Movies
Ratings
189
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
PushRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0