Movies
Ratings
431
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5