Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0