Movies
Ratings
15
Love, RosieRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Belle & SebastianRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
One on OneRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0