Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0