Movies
Ratings
154
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0