Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0