Movies
Ratings
17
Furious 7Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.0