Series
Ratings
46
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Doctor JohnRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 2.5
Move to HeavenRated ★ 4.0