Movies
Ratings
267
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0