Titles you rated
 You Are My SunshineRated ★ 5.0 You Are My SunshineRated ★ 5.0
 King KongRated ★ 5.0 King KongRated ★ 5.0
 Before SunriseRated ★ 4.0 Before SunriseRated ★ 4.0
 Nothing SeriousRated ★ 5.0 Nothing SeriousRated ★ 5.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
 Gone GirlRated ★ 4.5 Gone GirlRated ★ 4.5
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
 A Taxi DriverRated ★ 4.5 A Taxi DriverRated ★ 4.5
 Crazy RomanceRated ★ 5.0 Crazy RomanceRated ★ 5.0
 The InvasionRated ★ 4.5 The InvasionRated ★ 4.5
 SpectreRated ★ 4.5 SpectreRated ★ 4.5
 SkyfallRated ★ 5.0 SkyfallRated ★ 5.0
 ChefRated ★ 5.0 ChefRated ★ 5.0
 Thelma & LouiseRated ★ 5.0 Thelma & LouiseRated ★ 5.0
 SpotlightRated ★ 4.5 SpotlightRated ★ 4.5
 Taxi DriverRated ★ 2.5 Taxi DriverRated ★ 2.5
 The Way We WereRated ★ 5.0 The Way We WereRated ★ 5.0
 The ReaderRated ★ 4.5 The ReaderRated ★ 4.5