Titles you rated
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5