Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.0
OshinRated ★ 3.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Dead ZoneRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 3.0
Dragon Ball: Fight Son Goku, Win Son GokuRated ★ 0.5
The Kung Fu Kids IIIRated ★ 3.0
Young Dragons: Kung Fu Kids IVRated ★ 2.5
Young Dragons: Kung Fu Kids IIRated ★ 3.0
Young Dragons: Kung Fu KidsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Beastie BoysRated ★ 1.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.0
Batman ForeverRated ★ 2.5