Series
Ratings
89
Asphalt ManRated ★ 3.0- YaksokRated ★ 2.0
- JealousyRated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 2.0- The Final MatchRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 2.0
SeoulmoonRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- FeelingsRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Cunning Single LadyRated ★ 0.5- Star in My HeartRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 1.0