Series
Ratings
17
YoungerRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0- Baby Daddy Season 1Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0