Movies
Ratings
100
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0