Movies
Ratings
779
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 2.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 3.5
The Count of Monte CristoRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 3.0