Series
Ratings
62
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0