Titles you rated
Red Riding HoodRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
PainlessRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0