Series
Ratings
33
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0