Titles you rated
Frances HaRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 2.5
Approved for AdoptionRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
FoxfireRated ★ 3.5
Home AgainRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0