Titles you rated
PenguindrumRated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 3.5
Show by Rock!!Rated ★ 2.0
BLOOD-CRated ★ 2.5
UmayonRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Idoly PrideRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 2.5
Isekai QuartetRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 2.0- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 1.5
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 1.0
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 1.5