Movies
Ratings
63
Saint LaurentRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
Frances HaRated ★ 4.0
Death WishRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 4.0
The Space Between UsRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
FrankRated ★ 5.0