Titles you rated
SouthpawRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0