Series
Ratings
33
Doctor WhoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0