Series
Ratings
69
Mask GirlRated ★ 3.0
Longing For YouRated ★ 3.5- The Toys That Made UsRated ★ 4.0
- The Toys That Made UsRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0