Series
Ratings
37- IslandRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0